مشاوره و سفارش

سیم و کابل های ساختمانی

این گروه از سیم و کابل ها پر مصرف ترین انواع سیم و کابل هست که دارای مصارف عمومی می باشد. سیم و کابلهای مفتول عموماً برای مصرف در زیر زمین و سیم و کابلهای افشان برای مصرف روکار مورد استفاده قرار می گیرند. عموماً سیم و کابل های افشان دارای انعطاف بیشتری نسبت به نمونه مفتولی آن دارد. سیم مفتول را در بازار به نام سیم خشک نیز می شناسند. در کد گذاری های سیم و کابل نام سیم مفتولی را NYA می نامند. این نام گذاری با حداکثر ولتاژ ۷۵۰/۴۵۰ ولت و مطابق با استاندارد VDE است.

کابل افشان مسی

امروزه اگر دقت کرده باشید خواهید فهمید که این نوع از سیم و کابل ها محبوبیت بیشتری دارند و عموما در بیشتر سیم کشی ها از فلز مس استفاده میشود چون در بعضی مواقع استفادده از کابل های المینیومی مجاز نیست همچنین به این موضوع اشاره کنیم که رسانایی المینیوم از مس کمتر است. فلز المینیوم برای نمونه در شرایطی تغییر دما وجود دارد مناسب نمیباشد و طبق استاندارد های جهانی مجاز نمیباشد. علاوه بر رسانایی کمی که وجود دارد همچنین این نوع از فلز ها چگالی کمتری داشند.

سیم افشان

یکی از مهم ترین و اصلی ترین خصوصیاتی که این نوع از سیم و کابل ها دارند انعطاف پذیر بودن انها است چون انعطاف پذیری کمک بسیار زیادی به عملکرد بهتر دستگاه هایی میکند که از انها استفاده میکنند. همچنین این نوع از سیم و کبل ها در بازار ایران نام اختصاصی ای دارند که با ان نام در بازار شناخته میشوند که این نام NYAF است که اگر این اسم را در بازار شنیدید تعجبی نداشته باشید و انها را بشناسید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
سیم و کابل-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر فروش مجموعه

آقای موسی فرمانی
09121251799

مدیر فروش مجموعه

آقای موسی فرمانی
09121251799

ایمیل

moosa.farmani@gmail.com

درباره ما :

مجموعه ما، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع سیم و کابل آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه

حسین فرمانی

Call Now Buttonتماس بگیرید